Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 6 червня

Дата: 06.06.2023 12:13

Ніч із тривогою в понад дві години. Утім для нашої області минулось без надзвичайних ситуацій.  Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Сьогодні Повітряні Сили знищили всі 35 крилатих ракет, якими ворог атакував Україну. Водночас російські терористи цієї ночі підірвали дамбу Каховської ГЕС. Служби працюють. Президент скликав екстрене засідання РНБО.

–  Зі свого боку ми готуємо місця для приймання за потреби евакуйованих жителів із Херсонщини, – зауважив Ігор Табурець. –  Також наші рятувальники вже вирушили на підмогу колегам.

Начальник ОВА пояснив, що загрози підтоплення території області внаслідок підриву Каховської ГЕС немає, оскільки Черкащина розташована вище за течією річки Дніпро.

– Продовжуємо відстежувати рівні води у Кременчуцькому водосховищі, – додав Ігор Табурець. – Без суттєвих змін, порівняно з попередньою добою.  Ситуація на контролі.

Пресслужба Черкаської ОДА