Привітали з Днем легкої промисловості

Дата: 12.06.2023 15:34

Легка промисловість - це комплексна галузь, яка включає майже 25 підгалузей, широке коло підприємств і організацій.

Сьогодні  очільник громади Віталій МАЦЮК та заступник міського голови Людмила СІМШАГ привітали  колективи швейних підприємств нашої громади з Днем працівників легкої промисловості. Подякували за сумлінну працю, високу професійність, відповідальне ставлення до справи та вагомий внесок у розвиток громади. Побажали здоров’я, щастя, професійних і життєвих успіхів, плідних ідей та успішних рішень.

Щира вдячність, що у цей непростий час допомагаєте забезпечувати необхідними речами наших захисників.

Міцного здоровя вам, нових трудових здобутків на благо процвітання рідного краю, перспективних проектів, благополуччя у кожній родині. Всього найкращого у вашій нелегкій праціі!

Мирного неба та Перемоги!🇺🇦