Пошук

Круглий стіл щодо функціонування інституту старост відбувся на Черкащині.

Дата: 14.06.2023 10:24
Кількість переглядів: 54

Фото без опису

За ініціативи Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування на території Мошнівської громади Черкаського району проведено круглий стіл на тему: «Досвід функціонування інституту старост».

У заході взяли участь народні депутати України, представники Офісу Президента України, Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, заступник голови Черкаської РДА Микола Турик, голови територіальних громад та старости, представники асоціацій органів місцевого самоврядування Вінницької, Житомирської, Київської, Черкаської та Чернігівської областей.

▶️ Розглянуто ряд питань щодо процедури утворення старостинських округів. Обговорено проблемні питання затвердження старостинських округів та призначення старост, про оптимальну кількість населення в старостинському окрузі та інші.

Голови територіальних громад та старости Черкаського району взяли участь у обговоренні та формуванні пропозицій щодо внесення змін у законодавство в частині функціонування інституту старост.

Організовано зустріч за підтримки Програми USAID «РАДА: наступне покоління», громадських організацій «ДЕСПРО» та «Всеукраїнське об’єднання старост», спільно з Черкаська обласна державна адміністрація та асоціаціями органів місцевого самоврядування.

За інформацією Черкаської РВА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора