Пошук

Переможемо з піснею!

Дата: 29.06.2023 11:30
Кількість переглядів: 65

Нинішня боротьба навчила нас частіше говорити «Дякую!».

Ми більше цінуємо працю тих, хто стоїть на сторожі нашого спокою. І дякуємо тим, хто на різних фронтах працює задля Перемоги.

Напередодні Дня Конституції України до Корсуня-Шевченківського завітав Оркестр ДСНС України під керівництвом підполковника служби цивільного захисту Руслана Симоненка.

«Ми приїхали, щоб подякувати Захисникам України, корсунським рятувальникам, усім, хто працює і наближає нашу країну до Перемоги. Хочемо підбадьорити всіх тим, що вміємо робити найкраще, – музикою», – зазначили учасники музичного колективу.

З творчими виступами Оркестр їздить всією Україною, а зараз – містами Черкащини. Кажуть, їдуть туди, де їхня пісня найбільше потрібна. Варто згадати хоча б те, що на початку жовтня 2022 року, лише через місяць після визволення Ізюму з окупації, Оркестр уже був там і піднімав бойовий дух рятувальникам та всім постраждалим жителям цього куточка Харківщини.

Виступ професійного музичного колективу в Корсуні, біля нашого міського будинку культури, стало чудовим подарунком з нагоди Дня Конституції України.

Переможемо з піснею!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора