Пам'ятаємо...

Дата: 13.07.2023 10:37

Сьогодні, 13 липня, перша річниця з дня загибелі військовослужбовця ЗСУ Віктора Сергійовича Пономаренка.

Віктор загинув на Донеччині, виявивши стійкість та мужність, під час виконання бойового завдання. Був командиром відділення десантно-штурмового взводу. Народився Віктор у м. Селидове Донецької області 1 червня 1998 року. Після закінчення школи відразу пішов до лав Збройних Сил України- спочатку як доброволець, потім підписав контракт. З 2019 року виконував бойові завдання в Донецькій та Луганській областях. За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Указом Президента України 11 квітня 2022 року Віктор Пономаренко нагороджений медаллю “За військову службу Україні”. Вічний спокій Герой знайшов в нашому місті, оскільки у Корсунь- Шевченківському нині проживає його родина.

Вічна пам'ять Герою!🇺🇦