Пошук

Сьогодні минає чотири роки, як перестало битися щире і сміливе серце відданого сина України Олександра Володимировича Бардалима.

Дата: 19.07.2023 11:56
Кількість переглядів: 70

Фото без опису

Пам'ятаємо...

Сьогодні минає чотири роки, як перестало битися щире і сміливе серце відданого сина України Олександра Володимировича Бардалима. 

Назавжди залишилося 33...

Олександр Бардалим народився 13.02.1986 року в м.Корсунь-Шевченківський. Закінчив Корсунь-Шевченківську ЗОШ №2. На війні перебував із 2015 року, спочатку проходив службу за мобілізацією, в подальшому підписав контракт із 24-ю ОМБр. 

Олександр Бардалим героїчно загинув, захищаючи рідну землю від російського ворога 19 липня 2019 року в районі міста Мар'їнка Донецької області від смертельного кульового поранення. Загинув, рятуючи свого пораненого побратима Романа Джерелейка, який пізніше помер у лікарні.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, 5 листопада 2019 року Олександр Бардалим нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) та Почесною відзнакою "За заслуги перед Черкащиною"(посмертно). На честь Олександра Бардалима названа вулиця в м.Корсунь-Шевченківський, де він проживав.

Вічна пам'ять та доземний уклін Олександру Бардалиму  й  усім загиблим Героям! 
Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятаємо!
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора