Опалювальний сезон 2023-2024: засідання міського оперативного штабу з підготовки об’єктів ЖКГ та соціальної сфери до зими.

Дата: 26.07.2023 17:52

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради, з  метою належної підготовки підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери територіальної громади до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років відбулося засідання міського оперативного штабу із координації дій щодо своєчасної підготовки підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери територіальної громади до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років.

Голова міського оперативного штабу, заступник міського голови Михайло Луценко поінформував присутніх про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та закладів соціальної сфери до опалювального сезону 2023-2024 років.

Члени міського оперативного штабу, серед яких керівники комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради, Корсунь-Шевченківського РЕМу, 11 Державної пожежно-рятувальної частини та Корсунь-Шевченківської дільниці Канівського відділення АТ «Черкасигаз», обговорили проблемні питання, які виникають вході проведення підготовчих робіт та визначили шляхи їх вирішення для сталого проходження опалювального сезону 2023-2024 у громаді.