У Державній міграційній службі України запроваджено адміністративну послугу з проставлення апостиля на офіційних документах.

Дата: 01.08.2023 16:56

Так, зокрема Ви можете проставити апостиль на документі, що був виданий ДМС, її територіальними органами та територіальними підрозділами.

Для отримання нової послуги Вам необхідно надати такі документи:

• заяву від особи, яка подає документи;

• оригінал документа, на якому проставляється апостиль;

• документ про оплату послуги з проставлення апостиля.

Звертаємо увагу! Апостиль не проставляється на оригіналах:

• документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України;

• документів, що посвідчують особу та підтверджують її спеціальний статус;

• інших посвідченнях, що оформлюються відповідно до законодавства України.

Апостиль проставляється лише на копіях / фотокопіях таких документів.

Апостиль також не проставляється на нормативно-правових актах, роз'ясненнях та правових висновках щодо їх застосування, документах, що мають характер листування.

Заява та документи для апостилювання надсилаються поштою за адресоювул.Володимирська, 9, м. Київ, 01001.

У разі подання документів представником фізичної особи, надаються документи, що підтверджують його повноваження.

Зазначимо, що послуга платна і становить три неоподаткованих мінімуми доходів громадян (станом на 10.07.2023 р. це становить 51 грн). А термін розгляду документів становить до 10 робочих днів з дня отримання ДМС заяви та документів, необхідних для проставлення апостиля.