З сумом повідомляємо, що відійшов у вічність ветеран Другої світової війни
З сумом повідомляємо, що відійшов у вічність ветеран Другої світової війни
Охріменко Василь Павлович
Василь Павлович пережив і славу та почесті, і прості людські радості, і гіркі втрати найдорожчих людей. Народився Василь Павлович в серпні 1923 року, а в 1940-му призвали в армію і направили на навчання в Орджонікідзевське військове училище. Після його закінчення у 1942-му році його направили на Сталінградський фронт. І у свої 19 років він був командиром взводу. Був двічі поранений. Із фронту він прийшов із орденами і багатьма медалями. Василь Павлович також мав немало нагород за працю, адже майже 25 років працював інспектором райвідділу соціального забезпечення.
Корсунь-Шевченківська міська рада та її виконавчий комітет висловлює щирі співчуття рідним та близьким. Світлий спомин про Василя Павловича назавжди залишиться в серцях тих, хто жив і працював поруч з ним.
Світла пам’ять...
Поховання Василя Павловича відбудеться сьогодні, 13 серпня, о 12:00 від рідної оселі по вул. Пушкіна, 9