Вітаємо ювіляра!

Дата: 28.08.2023 13:05

Сьогодні, 28 серпня, відзначає свій ювілейний 85-й день народження почесний громадянин міста Корсуня-Шевченківського Владлен Кузьмович Ковтун.

Шановний ювіляре! Це свято — не просто подія у Вашій книзі життя, а істинне свідчення Вашої сили, енергії та впевненості. Знаємо Вас як людину цілеспрямовану, ініціативну, завзяту, творчу, відповідальну, працьовиту, наполегливу. Ви надихаєте своєю енергією: державний діяч та організатор виробництва – за покликанням, поет-пісняр та гарячий поборник здорового способу життя – від Бога, громадський діяч — за велінням долі.

Шановний Владлене Кузьмичу! Разом зі словами вітань прийміть сердечну, глибоку вдячність за Вашу любов до рідного краю, його природи, культури, людей, подвижницьку діяльність, спрямовану на розбудову та процвітання Корсунщини. Хай життєвий досвід творить з буднів свята, а Господь дарує довгих-довгих літ у мирній переможній Україні!

Пишаємось тим, що в історії України та нашої славетної Корсунщини є Ваше мудре Слово і безцінні Справи!