День пам’яті захисників України

Дата: 29.08.2023 11:37

29 серпня - День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Наші Герої віддали своє життя, щоб український народ був вільним. Низький уклін батькам наших Воїнів за виховання справжніх громадян своєї держави, дружинам, дітям, сестрам і братам, усім рідним загиблих за Україну – наші щирі співчуття.

Сьогодні в нашій громаді на знак жалоби приспущені державні прапори. Хвилиною мовчання вшанували пам‘ять Героїв, які ціною своїх життів, до останнього, стояли на захисті незалежності нашої Держави.

У Спасо-Преображенському Православної церкви України відбулася поминальна служба за загиблими Захисниками України, які відправив протоієрей Ростислав Било. Після панахиди до місць поховання наших Воїнів покладено квіти.

Пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Україну.

Спочивайте з миром наші мужні Воїни!

Вічна пам’ять Захисникам України!

Ніколи не забудемо…