Із Днем знань!

Дата: 01.09.2023 13:29

Фото без описуДорогі школярі, батьки, вчителі, всі учасники освітнього процесу!

Щиро вітаю вас з настанням нового навчального року.

Особливо зворушливим і дуже важливим цей день є для наших першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, відправляються в довгий і непростий похід за знаннями. Не менш важливим цей день є і для майбутніх випускників, які повинні вже сьогодні сконцентрувати всі зусилля, щоб успішно завершити навчання в школі.

Дорогі учні! Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен навчальний день, кожен урок. Велика вдячність педагогам за самовіддану працю, за бездоганне виконання в непростих умовах такої відповідальної місії, як навчання та виховання підростаючого покоління, від якого залежить завтрашній день Української держави. Дякую за терпіння та розуміння батькам.

Успіхів усім, натхнення, творчої наснаги та нових здобутків у 2023-2024 навчальному році!

Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям за можливість почути шкільний дзвоник і розпочати навчання у незалежній та незламній Україні🇺🇦

З повагою,

в.о. міського голови, секретар міської ради Віталій МАЦЮК