Відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

Дата: 07.09.2023 15:12

У ході підготовки до пленарного засідання 55 позачергової сесії 8 скликання Корсунь-Шевченківської міської ради відбуваються засідання постійних комісій.

6 вересня відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів. Комісія розглянула ряд важливих питань, зокрема, надання матеріальної допомоги на лікування жителям громади, допомоги пораненим військовослужбовцям, членам загиблих родин та сім’ям військовослужбовців. Розглянуто зміни  до бюджету Корсунь- Шевченківської міської територіальної громади на 2023 рік та інші.

Розглянуті на комісії питання винесені на розгляд позачергової сесії Корсунь-Шевченківської міської ради.