Заклади дошкільної освіти Корсунь- Шевченківської міської громади отримали набори раннього розвитку дітей.

Дата: 08.09.2023 12:33

Фото без описуЧеркаська районна державна адміністрація на чолі з начальником Валерія Бандурко у співпраці з UNICEF Ukraine передали у кожну громаду району закладам дошкільної освіти, які будуть працювати в очній формі організації освітнього процесу, комплекти матеріалів «НУМО, відкривай та розвивай!».

Наша громада отримала 6 наборів. Один комплект розрахований на 30 здобувачів освіти. До комплектів увійшли приладдя для малювання, розвиваючі та настільні ігри, зошити, книги та інші корисні речі, які можуть бути використані, зокрема, для організації дозвілля під час перебування в укритті та на свіжому повітрі.