З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНЕ МІСТО!

Дата: 09.09.2023 10:46

Традиційно у другу суботу вересня ми відзначаємо день міста Корсуня-Шевченківського.

Корсунь-Шевченківський – це місто з багатовіковою історією, на долю якого випало чимало випробувань.

Найбільша цінність нашого міста – мешканці, які як ніколи згуртувалися задля одної цілі – перемоги та мирного неба над голово. Жителі міста : талановиті, щирі, добрі й працездатні особистості. Саме завдяки вашим старанням, умілим рукам, натхненній праці наше славне місто наповнене життям!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня міста.

Бажаємо, щоб наше місто над Россю було для кожного з нас джерелом натхнення, місцем, де здійснюються мрії, і де серце наповнюється любов’ю до рідного краю. Щоб наші діти – наше майбутнє, жили в радості і любові, здоров’ї і творчості на радість батькам та усій громаді. Щоб наші захисники і захисниці повернулися якнайшвидше до своїх родин живими та неушкодженими.

Процвітання нашому єдиному і неповторному, древньому і, водночас, молодому Корсуню-Шевченківському!

Всім нам МИРУ та УКРАЇНСЬКОЇ ПЕРЕМОГИ.

Від працівників Будинку культури Корсунь-Шевченківської міської ради прийміть пісенний відео-подарунок.

«Моя Батьківщино мала»

Слова : Владлена Ковтуна

Музика : Сергія Калініченка

Виконують : соліст Сергій Калініченко, народний аматорський чоловічий гурт «Манжари» та народний аматорський вокальний колектив «Купава»

Режисер і монтаж : Каріна Дробот

Відеозйомка : Олег Черненко

Велика вдячність за наданий відеоматеріал Максиму Берлюті.

Також дякуємо за співпрацю Корсунь-Шевченківському державному історику культурному заповіднику.