Інформація для внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 11.09.2023 16:02

РЕЄСТРАЦІЯ НА ГРОШОВУ ДОПОМОГУ

У М. КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ВІДБУДЕТЬСЯ

15 ВЕРЕСНЯ 2023

З 10.00 ДО 15.00

ПУНКТ РЕЄСТРАЦІЇ ТА НАДАННЯ ЮРИДИЧНОЇ ДОПОМОГИ:

М. КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, ВУЛ. ШЕВЧЕНКА, 42 (ПРИМІЩЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ)

Зареєструватись на грошову допомогу можна, якщо ви перемістилися ПІСЛЯ 24 ЛЮТОГО 2022 року, та

не отримувала раніше допомогу від міжнародних організацій в тому числі і від УВКБ ООН;

має дохід, менший за 5400 грн на особу;

належите до таких категорій та маєте хоча б один із ❗критеріїв вразливості❗(перелічені нижче):

1) переселенці, які перемістилися після 24.02.22 та мають вразливості з Переліку нижче ;

2) особи, що НЕ переміщувалися після 24.02.2022, але постраждали від воєнних дій та мають вразливості з Переліку нижче.

3) люди, які ПОВЕРНУЛИСЬ до своїх місць постійного проживання після вимушеного переміщення до іншої області/країни через воєнні дії від 24 лютого 2022 р. та мають вразливості з Переліку нижче

Перелік обов’язкових критеріїв вразливості для усіх 3-х вищезазначених категорій, що дають можливість подати заявку на допомогу:

родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше).

родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років.

Родини з однією або декількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб.

Прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

ЩОБ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ, ВАМ ПОТРІБНО:

мати довідку ВПО, оригінали паспорту та ідентифікаційного коду, та, за наявності,

документ, який посвідчує інвалідність.

Отримати додаткову консультацію можна за телефоном 063 182 64 17.

Безкоштовна правова допомога для переселенців з усіх питань, що пов’язані зі збройною агресією:

- пошкоджене житло або майно;

- трудові спори;

- нарахування пенсій або інших соціальних виплат;

- інші питання, що виникли внаслідок початку воєнних дій.

ПУНКТ РЕЄСТРАЦІЇ ТА НАДАННЯ ЮРИДИЧНОЇ ДОПОМОГИ:

М. КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, ВУЛ. ШЕВЧЕНКА, 42 (ПРИМІЩЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ)

РЕЄСТРАЦІЯ У М. КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ВІДБУДЕТЬСЯ

15 ВЕРЕСНЯ 2023