21 вересня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 22.09.2023 15:56

21 вересня  секретар міської ради Віталій МАЦЮК провів позачергове засідання виконавчого комітету. Перед початком засідання вшанували хвилиною мовчання усіх, хто поліг у жорстокій війні під час російського вторгнення у нашу державу.

На позачерговому засіданні розглянули питання порядку денного та прийняли відповідні рішення, що стосуються екології, житлово-комунальної сфери. Також на засіданні схвалили проект рішення про внесення змін до бюджету громади на 2023 рік. Цими змінами передбачено, крім іншого, придбання обладнання для закладів дошкільної освіти громади, зокрема 4-х пароконвектоматів із відповідною комплектацією. На виконання Програми підтримки КНП «Корсунь-Шевченківська багатопрофільна лікарня» виділили кошти на придбання пульсоксиметрів, медичного обладнання, функціональних ліжок. Також виділили кошти на Програми відшкодування різниці між розміром тарифу на теплову енергію, розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Схвалений проект рішення про внесення змін до бюджету громади на 2023 рік подано на розгляд сесії.