ШАНОВНІ КОРСУНЦІ ТА ГОСТІ МІСТА!

Дата: 29.09.2023 12:11

1 жовтня 2023 року згідно новоюліанського календаря відзначаються Покрова Пресвятої Богородиці, День захисників та захисниць України, День українського козацтва.

З цієї нагоди в нашому місті заплановано наступні заходи:

✅9.00 год.– за ініціативи Президента України Володимира Зеленського ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ. Де б ви не були, щоб ви не робили - зупиніться на мить, віддайте данину шани всім загиблим за Україну.

✅15.00 год. на центральній площі м. Корсуня – Шевченківського відбудеться благодійний культурно-мистецький захід з нагоди ДНЯ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ.

В програмі:

-🍁виставки і майстер-класи;

-🍁урочистості та благодійна концертна програма;

-🍁нагородження переможців I – го ступеня конкурсу аудіовізуального мистецтва на кращий відеоролик привітання захисникам України «Дякую, солдате!».

Кошти з благодійного заходу будуть спрямовані ГО "Мережимо Перемогу" на матеріали для виготовлення маскувальних сіток.

Тож, чекаємо вас 1 жовтня о 15.00 годині на центральній площі міста.

🔹🔹🔹🔹🔹🔹

📍Організовано БЕЗКОШТОВНИЙ додатковий рейс для мешканців району залізничного вокзалу. О 17.00 годині виїзд з автостанції о 17-30 вирушає у зворотному напрямку з зупинки восход.