30 вересня – Всеукраїнський День бібліотек

Дата: 30.09.2023 15:22

Фото без описуУ бібліотеках нашої громади працюють справжні фахівці своєї справи – ерудовані, креативні, комунікабельні, розумні, творчі люди, які несуть українську культуру до наших жителів. Нині ви робите дуже важливу роботу - підтримуєте наш культурний фронт – проводите різноманітні майстер-класи, просвітницькі, тематичні, інформаційні заходи, берете активну участь у мистецьких заходах громади на допомогу нашим Силам Оборони.

Книги – джерело мудрості всіх віків і всіх поколінь наших предків! Тож, у цьому році, відповідно до запитів та уподобань читачів бібліотек, за кошти громади поповнили книжковий фонд публічної бібліотеки громади більше ніж 200 сучасними книгами.

Шановні працівники бібліотек! Творчої наснаги вам, міцного здоров'я, нових успіхів у благородній просвітницькій справі! Мирного неба над головою усім нам та Україні!🇺🇦