Вітання до Дня працівників освіти!

Дата: 05.10.2023 14:33

Фото без описуОсвітянське свято – це чудова нагода висловити вдячність всім, хто вкладає свою душу, знання та енергію у формування юного покоління. Ми з теплотою і вдячністю згадуємо своїх вчителів – уважних і доброзичливих, які допомагали нам осягати знання і життєву мудрість, причетних до наших перших перемог та успіхів.

Сьогодні разом з народним депутатом України Андрієм Петровичем Стріхарським Андрій Стріхарський висловили вдячність освітнім колективам нашої громади за невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

За багаторічну сумлінну працю та результативну роботу з обдарованими учнями Андрій Стріхарський вручив Подяки Верховної Ради України:

🇺🇦Антонову Дмитру Володимировичу, Dmitry Antonov вчителю фізики Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої школи № 1;

🇺🇦Лавренчуку Леоніду Володимировичу Леонід Лавренчук , вчителю хімії та біології Корсунь- Шевченківської гімназії № 5 з початковою школою.

Сьогодні, користуючись нагодою, відзначили нашого воїна-захисника, художника-оформлювача

🇺🇦Анатолія Миколайовича Волошина Подякою Корсунь-Шевченківської міської ради за особисту мужність, відвагу та самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, патріотизм та високий професіоналізм. Дякуємо за захист!

Наші освітянські колективи - потужні осередки волонтерської допомоги нашим Силам Оборони. З великою вдячністю вручили Почесні грамоти Корсунь-Шевченківської міської ради за сумлінну працю, забезпечення реалізації державної освітньої політики, впровадження сучасних технологій навчання та виховання дітей, учнівської молоді, волонтерську діяльність та з нагоди Дня працівників освіти:

🇺🇦Колективу працівників мистецької школи ім. К.Г. Стеценка Корсунь- Шевченківської міської ради;

🇺🇦Колективу Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1;

🇺🇦Колективу Корсунь-Шевченківської гімназії №2 з початковою школою;

🇺🇦Колективу Корсунь-Шевченківської гімназії №5 з початковою школою;

🇺🇦Колективу Корсунь-Шевченківської гімназії;

🇺🇦Колективу Корсунь-Шевченківського ліцею;

🇺🇦Колективу Моринської гімназії з початковою школою та дошкільним підрозділом;

🇺🇦Колективу Гарбузинської гімназії з початковою школою та дошкільним підрозділом;

🇺🇦Колективу Центру дитячої та молодіжної творчості;

🇺🇦Колективу Комплексної дитячо- юнацької спортивної школи;

🇺🇦Колективу закладу дошкільної освіти «Сонечко»;

🇺🇦Колектив закладу дошкільної освіти «Світлячок»;

🇺🇦Колектив закладу дошкільної освіти «Зірочка»;

🇺🇦Колектив закладу дошкільної освіти «Дружба».

Шановні освітяни! Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління — майбутнього нашої України! Ваша праця гідна захоплення! Вітаємо!