Позачергове засідання виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради.

Дата: 05.10.2023 14:40

Фото без описуСьогодні очільник громади Віталій МАЦЮК провів позачергове засідання виконавчого комітету. Перед початком засідання вшанували хвилиною мовчання усіх, хто поліг у жорстокій війні під час російського вторгнення у нашу державу.

На позачерговому засіданні розглянули питання денного та прийняли відповідні рішення, що стосуються екології, ЖКГ та соціального захисту населення та ін. На засіданні схвалили проект рішення про внесення змін до бюджету громади на 2023 рік. Схвалений проект рішення про внесення змін до бюджету громади на 2023 рік подано на розгляд сесії.

Крім іншого, змінами до бюджету передбачено 632,8 тис грн на придбання постільної білизни, матраців, подушок та ковдр закладам дошкільної освіти громади.

Не зупиняємося у допомозі нашим Захисникам–спрямували 5 млн грн на Програму підтримки військових частин Збройних Сил України. Ці кошти будуть використані на придбання необхідних FPV - дронів нашим обронцям для більш ефективного знищення ворога.

Більше інформації- на сайті https://korsun-miskrada.gov.ua/