Чергове засідання міського оперативного штабу

Дата: 10.10.2023 16:20

З метою належної підготовки підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери територіальної громади до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років відбулося чергове засідання міського оперативного штабу.

Участь у засіданні взяли керівники комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради, 11 Державної пожежно-рятувальної частини, представники Корсунь- Шевченківського РЕМу та Корсунь- Шевченківської дільниці Канівського відділення АТ «Черкасигаз».

Голова міського оперативного штабу, заступник міського голови Михайло Луценко заслухав доповіді керівників комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради щодо готовності до опалювального періоду 2023-2024 років. Також учасники наради обговорили проблемні питання, які виникають у процесі проведення підготовчих робіт та визначили шляхи їх вирішення для сталого проходження опалювального сезону 2023-2024 у громаді.

Стан підготовки комунальних підприємств громади до опалювального сезону контролюємо на всіх етапах.