Перше у місті швидкоспоруджувальне укриття відкрито!

Дата: 11.10.2023 17:10

Створення безпечного середовища для наших дітей – одне з наших пріоритетних завдань. Тож ми активно працюємо над забезпеченням освітніх закладів міста відповідними укриттями. Від сьогодні відкрито укриття в одній зі шкіл міста, яке забезпечить місцями 250 учасників освітнього процесу.

Як зазначалося раніше, захисне приміщення утеплене, оснащене сучасною протипожежною системою, WIFI, пожежним щитом, в усіх залах є вогнегасники. Крім того, укриття оснащене сучасною припливно- витяжною вентиляцією, системами водопостачання та каналізації. Укриття має два окремих входи з різних боків.

Загальна вартість проєкту – 5,6 млн грн. Загалом на швидкоспоруджувальні укриття Корсунь-Шевченківська міська рада виділила 35,8 млн грн.

Загалом по укриттях:

✅️на завершальному етапі роботи зі спорудження укриття ще в одному закладі освіти;

✅️сьогодні розпочато встановлення швидкоспоруджувального укриття на завчасно підготовленому майданчику дошкільної установи в мікрорайоні; ✅️паралельно розпочато роботи ще в одному дошкільному закладі. Згодом розпочнемо відповідні роботи ще по двох освітніх об’єктах міста.

Безпека наших дітей — понад усе. Працюємо далі🇺🇦