Позачергове засідання виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради.

Дата: 12.10.2023 11:32

Сьогодні на позачерговому засіданні виконавчого комітету розглянули питання порядку денного та прийняли відповідні рішення, що стосуються екології, соціального захисту населення, житлово-комунальної сфери та ін. Зокрема, надано дозвіл КП «ВЖ РЕУ» на тимчасове встановлення двох зупинок металевої конструкції на автошляху біля сіл Пішки та Моринці в напрямку Київ-Корсунь-Шевченківський відповідно до правил дорожнього руху. З метою вшанування пам’яті загиблих Героїв погодили встановлення пам’ятних дошок на фасаді будівлі освітнього закладу. Затверджено Порядок здійснення перевезень та компенсацій за надані послуги по пільговому проїзду окремих категорій громадян на автобусних маршрутах у громаді за рахунок коштів місцевого бюджету та затвердили відповідну Методику до цього Порядку. Внесли зміни до рішення «Про погодження встановлення тимчасових пам’ятних дощок загиблим Героям Революції гідності та російсько-української війни». Також на засіданні схвалили проект рішення про внесення змін до бюджету громади на 2023 рік.