Корсунь-Шевченківська громада готова до нового опалювального сезону 2023-2024!

Дата: 17.10.2023 15:01

Фото без опису16 жовтня у нашій громаді розпочато опалювальний сезон 2023-2024 для всіх категорій споживачів.

Наші комунальники здійснили завчасно всі необхідні заходи для стабільної роботи систем життєзабезпечення громади та сталого проходження опалювального сезону 2023-2024. Сьогодні очільник громади Віталій МАЦЮК відвідав працюючі котельні міста - усе приведено до ладу, усе працює. Цьогоріч підготовка відбувалася досить грунтовно: закупили до існуючих ще два твердопаливних котли, заготовили дрова, встановлено потужні генератори та для їх безперебійної роботи виділили кошти на закупівлю стратегічного запасу пального, оновили всю систему газопостачання у відповідних котельнях. Також КП «Тепломережа» провела попередні гідравлічні випробування на об’єктах теплопостачання. Ми повністю забезпечили засобами альтернативної енергії об’єкти критичної інфраструктури громади.

На сьогодні уже підключено медичний та частину освітніх закладів. Інша частина освітніх закладів –після відповідного дозволу Черкасигаз, який буде надано найближчим часом. Щодо "першої" школи – відповідні роботи по заміні опалення на завершальному етапі; щодо гімназії– ПКД зроблена, демонтаж та підготовчі роботи будуть зроблені в період канікул. "Зі свого боку намагаюся зробити все можливе щоб наші дітки якнайшвидше мали змогу навчалися в теплих класах. Дякую педагогам та батькам за розуміння",- зазначив Віталій МАЦЮК.