КНП "Корсунь-Шевченківська багатопрофільна лікарня" отримала благодійну допомогу з Бельгії

Дата: 31.10.2023 11:24

Понад дві тисячі кілометрів розділяють наші країни. Та територіально далека Бельгія стає близькою морально, коли звідти до України надходять щирі слова підтримки, а часом і така важлива для нас благодійна допомога.

Так, цими днями до Корсунь- Шевченківської багатопрофільної лікарні приїхала 20-тонна фура із міста Антверпен (Бельгія) із гуманітарною допомогою. Вантаж складався здебільшого із медичних, технічних і санітарно-гігієнічних засобів, зокрема медичних ліжок, оглядових крісел та кушеток, кювезів для новонароджених, глюкометрів, генератора та іншого обладнання.

Процес передачі був налагоджений завдяки небайдужим людям. Так, товариство «Агро-Рось» давно співпрацює з передовими європейськими компаніями та їх представниками, одним із яких є бельгійський бізнесмен Том Ван Гоі. У діловій бесіді бельгійська сторона запропонувала благодійну допомогу, а товариство «Агро-Рось» взяло на себе оплату послуг із перевезення вантажу з міста Антверпен.

Комплектування і контроль за прийняттям вантажу забезпечили члени Ради Корсунь-Шевченківської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Черкащани» Людмила Семененко та Світлана Дорошенко-Моха. Благодійну допомогу організували за посередництва фонду «МХП – Громаді» (директорка Тетяна Волочай). Сприяли прийому вантажу секретар Корсунь-Шевченківської міської ради Віталій Мацюк , заступник міського голови Михайло Луценко та директор КНП «Корсунь-Шевченківська багатопрофільна лікарня» Олександр Матвієнко

– Отримане обладнання не просто важливе, а необхідне лікарні, колектив якої щиро вдячний усім, хто сприяв процесу передачі благодійної допомоги, – зазначив очільник медзакладу та подякував особисто голові наглядової ради ТОВ «Агро-Рось» Петрові Євичу за ораганізацію важливої благодійної справи.

У свою чергу громадянам Бельгії передали слова найщирішої вдячності від корсунців, для яких оснащення лікарні завжди залишається питанням першочергової ваги.