Чергове засідання сесії Корсунь-Шевченківської міської ради

Дата: 01.11.2023 15:19

Фото без опису31 жовтня 2023 року відбулося 59 чергове засідання сесії. Традиційно початок засідання розпочався зі вшанування пам'яті полеглих Героїв російсько-української війни. Вдячні усім нашим Захисникам і Захисницям за захист🇺🇦 Пам'ятаємо тих, хто віддав за Україну своє життя.

На черговому засіданні сесії прийнято ряд рішень спрямованих на допомогу нашим військовим, зокрема на їх потреби спрямували 38 млн грн. Також, на завершальному етапі перебуває закупівля нашим Воїнам радіостанцій, тепловізорів, допоміжного екіпірування, приладу нічного бачення та ін.,- все це згідно звернень військових частин.

Загалом на 59 черговій сесії внесено зміни до ряду Програм, що діють в громаді, розглянуто ряд питань щодо затвердження технічної документації із землеустрою, соціального захисту населення та ін. З усіх розглянутих питань порядку денного було ухвалено відповідні рішення.

Працюємо заради Перемоги!🇺🇦

Дякуємо нашим оборонцям за захист!