В Україні стартував пілотний проєкт щодо імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини, - Черкащина є однією з учасників його реалізації

Дата: 03.11.2023 12:35

2 листопада відбулась робоча зустріч начальника Черкаського районного сектору№2 філії ДУ Центру пробації в Черкаській області Світлани Жало з начальником служби в справах дітей виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради Оксаною Бурковською та начальником відділу соціального захисту населення Корсунь-Шевченківської міської ради Русланою Захарченко, щодо впровадження в практичну діяльність пілотного проєкту з питань імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини.

Під час робочої зустрічі представники обговорили застосування в практичній діяльності Алгоритму взаємодії уповноважених органів з питань пробації та служб у справах дітей, органів соціального захисту населення розробленого у межах реалізації пілотного проекту щодо імплентації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини, запровадженого наказом Офісу Генерального прокурора, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства юстиції України та Міністерства соціальної політики України від 01 червня 2023 року №150/445/2077/5/187.

Його мета полягає в урахуванні інтересів неповнолітніх, їх права на захист і допомогу, в тому числі психологічну, забезпеченні корекції поведінки, відновленні та реабілітації неповнолітніх, а також їхніх близьких.
Проєкт покликаний адаптувати кримінальний процес до потреб дитини.

Черкаський РС№2

Філії ДУ «Центр пробації»

в Черкаській області