Щорічно у першу неділю листопада Україна відзначає День працівника соціальної сфери.

Дата: 03.11.2023 17:37

Фото без описуСоціальна сфера — це той напрям роботи, де визначальними цінностями є милосердя, гуманізм та вміння співчувати. Саме тому у цій сфері працюють люди небайдужі, сповнені душевного тепла.

Напередодні професійного свята відзначили Почесними грамотами працівників соціальної галузі Корсунь-Шевченківської громади.

Шановні працівники соціальної сфери!

Вашу турботу відчувають широкі верстви населення. Ви кожного дня зустрічається з новими викликами у цей непростий час, коли ще більше людей потребують підтримки та допомоги.

Щира подяка вам за вашу сумлінну працю! Невичерпної енергії, успіху та сил у вашій нелегкій роботі. Міцного здоров’я, родинного затишку, добробуту, мирного неба та Перемоги нам усім!🇺🇦