13 листопада 2023 року у нашій громаді оголошено Днем жалоби

Дата: 12.11.2023 11:06

Шановні жителі Корсунь- Шевченківської міської територіальної громади! 13 листопада 2023 року у нашій громаді оголошено Днем жалоби

5 листопада 2023 року під час виконання завдань за призначенням на Донеччині загинув Герой російсько- української війни

🕯командир Олександр Анатолійович Ткаченко

Олександр Анатолійович до останньої миті виконував свій військовий обов'язок та залишився вірним військовій присязі. У ці гіркі хвилини глибоко співчуваємо та щиро поділяємо горе рідних та близьких загиблого Героя. Схиляємо голови у глибокій скорботі.

Прощання з Олександром Анатолійовичем відбудеться завтра, 13 листопада 2023 року, об 11:00 в Спасо- Преображенському храмі Православної церкви України (біля міського будинку культури). Поховають Воїна на Алеї Героїв центрального кладовища. Віддамо гідну шану Захиснику!

Світла пам'ять та вічний спокій Герою!