Пошук

Сьогодні, 15 листопада, у світі відзначають Всесвітній день рециклінгу, або Всесвітній день вторинної переробки сировини.

Дата: 15.11.2023 18:52
Кількість переглядів: 116

Фото без опису

Головна мета цього свята — привернути увагу влади, громадськості та промислових структур до важливості рециклінгу та вторинної переробки. Цей день нагадує нам про необхідність збереження природних ресурсів, зменшення відходів та впровадження екологічно відповідних практик у повсякденному житті .

🌳Нехай цей день стане нагадуванням для нас всіх про важливість бережливого ставлення до навколишнього середовища та відповідального споживання.

❕Щоб покращити вторинну переробку сировини, можна вжити наступні заходи:

1. Сортування відходів: Роздільне збирання відходів на різні види (пластик, скло, папір, метал, органіка) допомагає забезпечити ефективну переробку. Відокремлені матеріали можуть бути використані для виготовлення нових продуктів.

2. Повторне використання: Перед викиданням роздумайте, чи можна використати якийсь предмет ще раз. Наприклад, пластикові пляшки можна використовувати для зберігання води або інших рідин.

3. Зменшення використання одноразових предметів: Відмовляйтеся від пластикових одноразових посудин, соломинок та інших виробів. Використовуйте багаторазові альтернативи.

4. Підтримка вторинної переробки: Купуйте продукти, які виготовлені з вторинної сировини. Це сприяє популяризації цього процесу та створює попит на перероблені матеріали.

🌍Нехай наші дії сприяють збереженню планети та зменшенню негативного впливу на природу!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора