16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку України

Дата: 16.11.2023 11:48

Це професійне свято тележурналістів, радійників, зв'язківців, працівників інтернет-комунікацій, режисерів, операторів, продюсерів та всіх тих, хто щодня прикладають зусилля для донесення правдивої інформації до людей і надійного та якісного зв’язку. Без сучасних комунікацій сьогодні неможливе сучасне, цивілізоване, повноцінне життя. Нині кожен день роботи медіа – величезна відповідальність.

Багато мешканців нашої громади щоденно слідкують за актуальними новинами, чекаючи на оперативну інформацію, важливі повідомлення. Принагідно вітаю колектив рідного радіо  "На хвилі Корсуня" та усіх, хто допомагає створювати якісні сюжети та матеріали для радіопередач.

Прийміть найщиріші слова подяки за вашу сумлінну, наполегливу та нелегку працю. Бажаю вам невпинного професійного росту, невичерпної енергії, творчих досягнень, цікавих проектів, натхнення та переможних новин. Мирного неба та найшвидшої Української Перемоги!🇺🇦

З повагою,

Віталій МАЦЮК, секретар Корсунь-Шевченківської міської ради