Ще один крок до відновлення річки Рось – у межах Міжвідомчої робочої групи ухвалили план дій з її оздоровлення.

Дата: 20.11.2023 17:19

Напрацювали документ спільно з головою ЕкоКомітету Верховна Рада України Олег Бондаренко, народним депутатом Андрій Стріхарський, громадськістю, державною та місцевою владою.

Наступний етап – пройти усі узгоджувальні процедури та подати проєкт акта до Кабінет Міністрів України на затвердження.

Державна екологічна інспекція України на виконання попереднього рішення Міжвідомчої робочої групи представила перелік із 65 суб’єктів господарювання для проведення перевірок дотримання ними природоохоронного законодавства у басейні р. Рось. Серед них:

35 - на Київщині;

13 - на Вінничині;

9 - на Черкащині;

8 - на Житомирщині.

Після аналізу та вивчення наданих матеріалів буде ухвалене рішення щодо проведення таких перевірок.

Крім того, за моїм дорученням перший заступник Міністра Олександр Краснолуцький з робочим візитом відвідав Житомирщину, де спільно з представниками ДЕІ та місцевою владою оглянув екологічний стан річки Роставиця, яка є притокою Росі. Усі напрацьовані під час таких виїздів “на місця” матеріали також стануть частиною заходів із оздоровлення басейну річки Рось.

Дякую усім членам робочої групи за роботу. Рухаємося далі

За інформацією Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України