У ході підготовки до пленарного засідання 61 позачергової сесії 8 скликання Корсунь-Шевченківської міської ради відбулися засідання постійних комісій.

Дата: 20.11.2023 17:36

Сьогодні, 20 листопада, відбулося спільне засідання постійних комісій Корсунь-Шевченківської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів та з питань управління комунальним майном, житлово-комунального господарства, торгівлі, підприємництва, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва та архітектури.

На комісії розглянуто ряд важливих питань, зокрема, розглянули зміни до бюджету на 2023 рік та зміни до ряду програм, що діють у громаді. Розглянуті на комісії питання винесені на розгляд позачергової сесії Корсунь-Шевченківської міської ради.