Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!

Дата: 25.11.2023 14:05

🕯Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

Голодомор 1932-1933 років забрав життя 300 тисяч жителів Черкаської області. Найбільше постраждав Корсунь-Шевченківський район – щонайменше 13 521 померлих.

Цього року ми вдруге вшановуємо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями росії проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

Хвилиною мовчання та покладанням пшеничних колосків вшанували пам'ять знищених Голодомором українців і жертв новітньої російської агресії біля пам’ятного Хреста у сквері Сошенка. Панахиду за убитими росією українцями голодом провів настоятель Спасо- Преображенського храму ПЦУ митрофорний протоієрей Ростилав Било.

🕯о 16:00 запалімо свічку пам’яті в знак вшанування невинно замученого голодом українського народу.

Україна пам’ятає, світ визнає!