Шановні жителі громади та наші військовослужбовці!

Дата: 06.12.2023 08:12

Сьогодні ми відзначаємо надважливу для кожного українця дату – День Збройних Сил України🇺🇦

Захисники та Захисниці стали нездоланним щитом, який оберігає нас від ворога, уособлює міць та силу нашої держави. Українські військові – це незламна армія, що демонструє мужність, звитягу та безкомпромісний рух до перемоги.

На превеликий жаль, серед наших земляків є ті, хто повернувся додому на щиті… Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади. Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих Героїв і низько схиляю голови перед їх родинами.

Висловлюю вдячність та шану батькам, які виховали справжніх патріотів своєї Батьківщини.

Шановні військовослужбовці! Ви – наші Герої, наша надія! Дякую кожному Захиснику і Захисниці, хто, ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський та військовий обов’язок, мужньо протистоїть військам російського загарбника.

Бажаю усім нашим захисникам міцного здоров’я, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, і, найголовніше, повернутися до надійного родинного тилу живими і здоровими з Перемогою! 🇺🇦

Низький уклін вам, наші захисники! Дякуємо за захист!

Слава Україні! Слава Героям!🇺🇦

З повагою,