НАША ГРОМАДА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО XVII УКРАЇНСЬКОГО МУНІЦИПАЛЬНОГО ФОРУМУ

Дата: 05.12.2023 12:32

Фото без опису4-5 грудня 2023 року Асоціація міст України проводить у Києві XVІІ Український муніципальний форум «Децентралізація, прозоре врядування та єдність – основа відновлення України».

Український муніципальний форум традиційно є майданчиком для відкритих дискусій та вироблення спільної позиції представників місцевого самоврядування, державної влади та міжнародних партнерів.

Спільно з очільниками інших громад Черкащини, секретар міської ради Віталій МАЦЮК долучився до Форуму. Загалом участь у ньому беруть більше 400 представників муніципалітетів України та Європи, Парламенту, Уряду, інших органів державної влади України, Європейського Парламенту, Ради Європи, дипломатичного корпусу, міжнародних організацій, ЗМІ.

Цей захід є майданчиком для об’єднання зусиль, досвіду, обговорення важливих питань для життя громад, захисту їхніх інтересів та безпеки, для відновлення та розвитку України.