Сьогодні –особливий день, сповнений теплом, добротою та вірою в дива.

Дата: 06.12.2023 14:48

На Святого Миколая чекають мільйони малюків в усьому світі. І ми дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах діточок, посіяло зерно любові до ближнього та поваги до прадавніх традицій.

Сьогодні –особливий день, сповнений теплом, добротою та вірою в дива.

Дарувати добро та допомагати потребуючим родинам – таку ініціативу щорічно підтримують працівники Черкаського РС №2 філії ДУ «Центр пробації» в Черкаській області, служби у справах дітей Корсунь-Шевченківської територіальної громади, поліції. Щорічно з нагоди свята Миколая реалізовують благочинну ініціативу – формують та роздають пакунки для родин, які опинилися в складних життєвих умовах. Не зрадили традиції і цьогоріч, відтак, малеча отримала пакунки з солодощами від Чудотворця.

Усім побажали миру, сімейного затишку, Божої опіки та злагоди у родинах, світлого і щасливого майбутнього та здійснення мрій, адже в усіх українських дітей одне спільне бажання: Перемога України!

Наші діти заслуговують на мирне життя, щоб їхні тати й мами були поряд.

А ще висловили сподівання, що найзаповітніші бажання всіх обов’язково здійсняться.

За інформацією,

Черкаського РС №2 філії ДУ «Центр пробації» в Черкаській області