Участь у вебінарі

Дата: 06.12.2023 16:29

06.12.2023 року начальники відділів міської ради Руслана ЗАХАРЧЕНКО, Ольга ТИЩЕНКО та Марина РЯБУХА взяли участь у вебінарі на тему  «Основи цифрової безбар'єрності ".

Розпорядженням КМУ від 25.04.2023 №372-р затверджено План заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

Під час вебінару розглянуто питання як досягти цифрової безбар’єрності при обслуговуванні громадян. Вебінар проходив у форматі діалогу. Спікери вебінару змістовно розкрили такі питання,  як:

що таке скрінрідер і як він працює

як зробити відео- і аудіоматеріали безбар’єрними

як протестувати сайт на безбар’єрність

як створити контент, щоб він був доступний для незрячих осіб, осіб з частковою втратою зору, осіб з порушеннями слуху, моторики чи когнітивними порушеннями.

Велика подяка організаторам семінару за цікавий, високоякісний, продуктивний, насичений захід.