7 грудня – День місцевого самоврядування!
Місцеве самоврядування є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади, без якого неможливо уявити собі демократичну, незалежну та процвітаючу державу. Місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства.
Відзначення цього дня є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців та права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Важлива роль у цьому процесі належить депутатам, членам виконавчого комітету, посадовим особам місцевого самоврядування, і звичайно, активним громадянам, які беруть участь у вирішенні багатьох питань.
День місцевого самоврядування – це день кожного, хто бере участь у вирішенні проблем громади. Нині перед нами стоїть чимало задач, та головна - забезпечувати надійний тил нашій армії та допомагати нашим захисникам!
Бажаю усім, хто працював та працює на благо громади, здоров’я і міцності духу, професійних досягнень і успіхів у громадській роботі, єдності у подоланні ворога, сили на боротьбу.
Незламності та Української Перемоги Слава Україні!
З повагою,
секретар міської ради Віталій МАЦЮК