Апаратна нарада з керівниками комунальних підприємств та працівниками міської ради.

Дата: 11.12.2023 13:10

Сьогодні секретар міської ради Віталій МАЦЮК провів щотижневу апаратну нараду з керівниками комунальних підприємств та працівниками міської ради.

В ході наради присутні прозвітували про основні напрямки своєї діяльності на минулому тижні та визначили пріоритети на поточний. Допомога нашим захисникам – головне наше завдання. Відповідно до запитів військових частин, пройшов тендер на закупівлю 17 квадрокоптерів для наших захисників. Спільними справами наближаємо нашу Перемогу!

Продовжуються відповідні роботи щодо спорудження укриття у одному із дошкільних закладів міста. На минулому тижні було відкрито відповідне укриття у одному із дитсадків нашого міста.

Бюджет.Начальник фінансового відділу Оксана Вертелецька наголосила на необхідності проаналізувати виконання кошторисів бюджетних установ у зв’язку із завершенням бюджетного періоду.

За результатами наради керівникам комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради були дані відповідні доручення.