Відбулися громадські слухання щодо перейменування вулиці 4-ї Гвардійської на вулицю Олега Собченка.

Дата: 11.12.2023 16:23

8 грудня 2023 року у залі засідань Корсунь-Шевченківської міської ради відбулися громадські слухання щодо перейменування вулиці 4-ї Гвардійської на вулицю Олега Собченка. Слухання відвідали активні представники громадськості, посадовці та депутати міської ради.

Олег Собченко був учасником мовного майдану 2012 року, учасником Революції Гідності, майстром  фонду «Героїка» із встановлення та відновлення пам’ятних знаків воякам УНР та УПА, виконавчим директором благодійного фонду "Сейв Рось" з порятунку нашої річки, добровольцем полку «Азов» у 2015 – 2016 роках.  Вже на другий день великої війни Олег Собченко став на оборону столиці України – міста Києва. 20 лютого 2019 року за участь в Революції Гідності удостоєний орденом «За мужність» III ступеня. 3 травня 2022 року за героїчну оборону  Києва нагороджений орденом «За мужність» II ступеня. Загинув в боях за Вугледар 24 січня 2023 року. 16 серпня 2023 року нагороджений орденом «За мужність» I ступеня (посмертно).

Олег Собченко –  почесний громадянин міста Корсуня-Шевченківського (посмертно).

Учасники громадських слухань одноголосно ухвалили перейменувати вулицю 4-ї Гвардійської на вулицю Олега Собченка. Остаточне рішення з питання перейменування вулиці буде ухвалюватися на засіданні сесії Корсунь-Шевченківської міської ради.