Радіємо вагомим спортивним досягненням молоді нашої громади!
З 4 по 10 грудня в місті Коломия відбувся Всеукраїнський турнір найсильніших боксерів України серед юнаків та дівчат 2010-11 р.н., присвячений пам’яті заслуженого майстра спорту України, олімпійського призера Андрія Федчука. Спортсмени з різних кутків України з’їхались, щоб гідно віддати шану видатному боксеру.
Участь у змаганнях взяли й вихованці Корсунь-Шевченківської КДЮСШ Карпечкін Артем, Семенов Ілля та Лаврухін Сергій разом з тренером Сергієм Федоренком.
Чемпіоном серед юнаків у категорії до 48 кг став боксер Карпечкін Артем.
Третє місце у категорії до 57 кг – Семенов Ілля.
П'яте місце у категорії до 42 кг зайняв Лаврухін Сергій, поступившись призеру України 2023 року!
Вітаємо юних боксерів та тренера з високими досягненнями! Пишаємося та бажаємо нових перемог!!!!
Слава Україні💛💙
#Гордість_Корсунщини