Керівники відділів міської ради продовжують проходити серію навчальних заходів з питань безбар'єрності

Дата: 13.12.2023 16:13

Керівники відділів міської ради Руслана ЗАХАРЧЕНКО, Марина РЯБУХА та Ольга ТИЩЕНКО продовжують проходити серію навчальних заходів з питань безбар'єрності, а саме взявши участь у  вебінарі "Основи фізичної безбар'єрності", який проходив 13.12.2023 року.

Спікерами семінару було розкрито питання щодо:

концепції та принципів універсального дизайну, та як їх використовувати при створенні безбар’єрного простору.

людського різноманіття. Хто потребує безбар'єрного простору, та в чому саме полягає фізична безбар'єрність громадських будівель.

практичних рішень при переплануванні приміщень та адаптації елементів благоустрою для підвищення рівня доступності кабінетів.

Спікерами семінару було розкрито питання щодо: