Привітання секретаря міської ради!

Дата: 25.12.2023 10:48

Рідна громадо!

Від усього серця вітаю з Різдвом Христовим та з прийдешнім Новим роком – традиційними святами, що об’єднують всі покоління українців силою любові, світла і добра.

У цьогорічний Святий вечір не всі родини змогли сісти гуртом до спільної вечері. Хтось зустрів першу зорю в холодних окопах, у бойових машинах, при виконанні важливих військових завдань. Хтось віддав життя за Незалежність України та поруч із Ангелами тримає українське небо. Тому, перш за все, віддаймо шану нашим полеглим Героям, а також висловимо вдячність Воїнам, які незламно стоять на охороні добра, любові, правди і життя.

Всім корсунцям зичу, щоб у прийдешньому році їхні рідні й близькі люди були поруч. Хай Різдво Христове кріпить нашу громаду добром і злагодою, об’єднує та спонукає до нових звершень і справ на благо Українського Війська та України!

Христос народився! Славімо Його!

Віталій МАЦЮК, секретар міської ради