9 січня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 09.01.2024 15:19

Фото без описуСьогодні, 9 січня, відбулося перше в цьому році позачергове засідання виконавчого комітету.

Традиційно перед початком засідання хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв російсько-української війни.

На позачерговому засіданні виконкому розглянули усі питання порядку денного та прийняли відповідні рішення. Зокрема, члени виконавчого комітету схвалили проєкт рішення про внесення змін до бюджету громади на 2024 рік. Цими змінами, крім іншого, спрямовано 2 млн грн на виконання Програми підтримки військових частин ЗСУ, підрозділів територіальної оборони та добровольчих формувань на 2023-2025 роки.

"У 2024 році плануємо спрямувати на програми підтримки наших захисників не менше ніж у 2023 році, а це близько 30 млн грн. Дякую членам виконавчого комітету за злагоджену роботу", - зазаначив секретар міської ради Віталій МАЦЮК

Продовжуємо підтримувати наших незламних Воїнів!

Працюємо на Українську Перемогу!🇺🇦