Пошук

Корсунь-Шевченківська громада продовжує здійснювати кроки в рамках проекту ЄС «Угода мерів-Схід», що фінансується ЄС в рамках ініціативи EU4Energy.

Дата: 15.01.2024 14:51
Кількість переглядів: 51

Фото без описуУгода мерів - це найбільший у світі рух за збереження клімату та енергії на місцевому рівні. Європейська ініціатива Угода мерів об'єднує тисячі місцевих органів влади, які добровільно взяли на себе зобов'язання по досягненню кліматичних і енергетичних цілей ЄС.

Спільно з громадами-підписантами Угоди мерів з різних куточків України наша громада долучилася до тренінгу щодо розробки Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату, який проходить у м.Трускавці. Розробка цього Плану (ПДСЕРК) - це дорожня карта для пом'якшення наслідків зміни клімату та напрям розвитку громади в контексті енергетичної безпеки та збільшення відновлювальних джерел енергії, зокрема, і за рахунок європейських інвестицій та грантів, а ПДСЕРК буде якраз підгрунтям для отримання коштів ЄС.

Цей захід є майданчиком для більш детальнішого ознайомлення з методологією Угоди мерів та обговорення подальшого планування заходів і проектів.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора