У Заповіднику в рамках екологічного проєкту «Збережемо довкілля» триває екологічна акція «Нагодуй птахів».

Дата: 18.01.2024 12:14

Коли землю вкриває снігова ковдра, дуже сутужно стає птахам. Усе частіше до годівниць у Корсунь-Шевченківському парку навідуються метушливі синиці, горобці, гаїчки, повзики та інші види птахів, які залишаються зимувати в нашому краї. Зараз особливо важливо, щоб у «пташиних їдальнях» було вдосталь харчу. Нещодавно з гостинцями для пернатих до Заповідника завітав депутат Корсунь-Шевченківської міської ради Сергій Чередніченко. Він передав значну кількість подрібненої кукурудзи.

Турбуються про птахів і відвідувачі Заповідника. Так, до екологічної акції «Нагодуй птахів» долучилися учні Деренковецької гімназії Набутівської територіальної громади. Діти з цікавістю слухали розповідь молодшого наукового співробітника Катерини Лоєнко про зимуючих птахів парку, на світлинах впізнавали знайомі види й дізнавалися про невідомих представників орнітофауни. А на завершення зустрічі діти наповнили годівнички зернятами.

Дякуємо всім за турботу про пернатих друзів, адже кожна пташка є важливою для рівноваги в природі.

Нагадуємо, що птахів НЕ МОЖНА годувати:

- солоними, солодкими, гострими харчами;

- зіпсованими рештками їжі;

- чорним хлібом;