Зелена трансформація

Дата: 19.01.2024 14:55

18 січня 2024 представники Корсунь-Шевченківської територіальної громади долучилися до форуму рівня «ЗЕЛЕНА ТРАНСФОРМАЦІЯ: RÉUNION», який був організований всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» у партнерстві з Асоціацією професіоналів довкілля на базі Платформи «Безпека: Екологія».

Зелена трансформація: RÉUNION - це міжнародна подія, що обʼєднує лідерів громад, бізнесу, фахових комʼюніті та міжнародну спільноту для обміну досвідом та прискорення розпочатих трансформаційних змін.

На форумі було обговорено наступні питання :

Як в умовах війни екологізувати Україну та виконати «Зелені» задачі? Де взяти для цього ресурси?

• чому екотрансформація – це не «про екологію», а про добробут і здоровʼя?

• чому зелена індустріалізація – спільна вигода для бізнесу, громад і України?

• які кейси екотрансформації поклали початок новій історії сталого зростання України?

• як залучити інвестиції під проекти сталого розвитку?

• як масштабувати проекти сталості, декарбонізації та екотрансформації?