Сьогодні, 22 січня, ми відзначаємо День Соборності України

Дата: 22.01.2024 11:25

Шановна громадо! Сьогодні, 22 січня, ми відзначаємо День Соборності України🇺🇦

Минуло 105 роки відтоді, як у Києві проголосили Акт Злуки, і розділені частини України – Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка – возз’єдналися.

Ця історична подія увінчала столітні прагнення і мрії українців жити в самостійній соборній державі.

Кожен із нас на сьогодні глибоко розуміє значення слова «соборність».

Адже національна єдність, неподільність, свобода, незалежність, сім’я, домівка, рідні культура й історія є тими головними цінностями, за які воювали наші предки, а тепер виборює Українське Військо.

Поза сумнівом, ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців. А нині вона є передумовою успіху нашого рішучого спротиву російським загарбникам.

Переконаний, що лише спільними зусиллями згуртованого суспільства ми можемо допомогти незламній Українській Армії в наближенні переможного миру в нашій єдиній соборній державі.

Слава Україні!🇺🇦

З повагою, секретар міської ради Віталій МАЦЮК